Клуб Спільних покупок BEST SCHOPPING
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Ищу компанию, проводящую курсы по SEO

+2
Dmytro
Дмитрий0
6 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Дмитрий0



Привет! Я начинающий маркетолог и хочу изучить SEO, чтобы улучшить показатели веб-сайта моей компании. Если у вас есть информация о доступных и информативных курсах по SEO, пожалуйста, поделитесь ей

Dmytro



Сео курси від Seo-Akademiya - це ідеальний вибір для всіх, хто хоче оволодіти мистецтвом SEO. Як чоловік, я завжди шукаю шляхи для покращення свого бізнесу в інтернеті. Ці курси з SEO https://seo-akademiya.com/ua/ надали мені необхідні інструменти та знання для успішного просування сайтів.

Edvard



Спробую розібратися, де ж найкраще шукати роботу після таких курсів. Чи маєте ви якісь поради? Я думаю, це важливе рішення, і хочу знайти ідеальне місце для свого розвитку. Можливо, ви знаєте сайти чи платформи, де можна знайти найкращі пропозиції?

ромашкина



Звісно, шукати роботу – це важливий процес. Щоб знайти ідеальне місце для свого розвитку, вам варто звернути увагу на вакансії молодї компанії, тому почніть з того, що вам потрібен сайт галактика , де ви знайдете велику кількість цікавих можливостей. Галактика – це інноваційна компанія, яка пропонує різноманітні проекти та можливості для кар'єрного зростання. Їхня робота базується на передових технологіях, тому якщо ви шукаєте цікаві завдання та відмінну робочу атмосферу, варто розглянути їх пропозиції. Галактика завжди відкрита для талановитих спеціалістів і готова розвивати ваші навички.

Gengar

Gengar

Доброго дня! Шукаю онлайн-курси для опанування базових навичок креативних професій - дизайну, реклами, маркетингу. Чи можете порекомендувати дещо?


_________________
Хотят ли русские войны?
Спросите вы у Сатаны,
И вам ответит Сатана:
Везде, где русские - война!

vyxagu

vyxagu

Добрий день! На жаль, я особисто не можу порадити конкретні курси, оскільки сама ними не цікавилася. Але я чула, що на освітній онлайн-платформі SKVOT є певний вибір курсів для креативних індустрій. Раджу перейти на сайт https://skvot.io/uk/, подивитися їхній каталог і ознайомитися з інформацією про програми, тривалість та вартість курсів. Думаю, це допоможе знайти потрібне навчання. Успіхів!


_________________
"Нельзя изменить ход истории, повесив все портреты лицом к стене." - Неру Джавахарлал

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі