Клуб Спільних покупок BEST SCHOPPING
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

помогите советом

5 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1помогите советом Empty помогите советом Вт Лист 30, 2021 4:31 pm

GANNIK45



Всем доброго времени суток, дорогие пользователи данного форума. Новогодние праздники Я хотела бы отправиться в тёплые страны и для этого мне нужно подготовиться. Я бы хотела сделать себе эпиляцию всех частей тела, но не очень доверяю салонам. Может быть есть какие-то частные клиники, где есть подобные бьюти-процедуры?

2помогите советом Empty Re: помогите советом Вт Лист 30, 2021 5:28 pm

West34



Я думаю, что вы правильно делаете, что не доверяете салонам. В таком случае я вам советую обратиться в данную частную клинику https://genesis-clinic.com.ua/ru . Потому что именно здесь гарантируется безопасность, выполнение санитарных норм и компетентность мастеров, которые проводят данные процедуры. Я всегда хожу делать туда инъекции и эпиляцию, поэтому и вам советую.

3помогите советом Empty Re: помогите советом Пн Січ 03, 2022 1:02 pm

Lovelas



Порадьте де у Львові можна зробити лазерну епіляцію

4помогите советом Empty Re: помогите советом Чт Січ 06, 2022 9:30 am

Leva



На неякісне обслуговування можна будь-де натрапити, головне читати відгуки та довіряти тільки перевіреним місцям. Мені наприклад у косметологічній клініці Dermis подобається як проводиться лазерна епіляція https://dermis.in.ua/ В них сучасний діодний лазер, який позбавляє волосся будь-якого кольору та товщини. Ви зможете отримати тут дійсно якісні послуги за вигідною ціною.

5помогите советом Empty Re: помогите советом Пн Серп 15, 2022 9:17 pm

Irka

Irka

А мне батут детская хороший нужен. Где купить, подскажите?

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі