Клуб Спільних покупок BEST SCHOPPING
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Доставка еды.

+5
Gengar
Мисс Кипарис
nejolay
alisana
izma
9 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Доставка еды. Empty Доставка еды. Чт Лист 18, 2021 6:17 pm

izma



А вы пользуетесь такой услугой как доставка еды?

2Доставка еды. Empty Re: Доставка еды. Чт Лист 18, 2021 6:51 pm

alisana



Привет, конечно пользуемся https://s4e.com.ua/ , очень кстати удобно экономить время, тем более очень вкусно, так что всем рекомендую.

3Доставка еды. Empty Re: Доставка еды. Вт Груд 06, 2022 12:19 pm

nejolay

nejolay

Очень редко, так как сейчас это не выгодно и долго

4Доставка еды. Empty Re: Доставка еды. Вт Груд 06, 2022 12:34 pm

Мисс Кипарис

Мисс Кипарис

Да, я иногда пользуюсь подобными сервисами. Так, в Киеве есть такая доставка еды по калориям https://easy4busy.com.ua/ru/ Я сейчас у них на неделю рацион заказала - они привозят готовые блюда, которые вы выбираете на сайте. Очень удобно, вкусно и не надо заморачиваться приготовлением пищи. Особенно сейчас, когда перебои с электричеством.

5Доставка еды. Empty Re: Доставка еды. Ср Бер 06, 2024 8:45 am

Gengar

Gengar

Доброго дня, форумчани! Підкажіть, де в Києві можна замовити якісну і смачну тушонку зі свинини з доставкою? Хочу мати про запас таку поживну їжу.


_________________
Хотят ли русские войны?
Спросите вы у Сатаны,
И вам ответит Сатана:
Везде, где русские - война!

6Доставка еды. Empty Re: Доставка еды. Ср Бер 06, 2024 8:47 am

vyxagu

vyxagu

Привіт. Якщо відверто, то сама я не замовляла тушонку, але десь чула, що непогану тушонку зі свинини готують у компанії "Смак Традицій". Можливо, варто зазирнути на їхній сайт https://smaktradytsii.com/production/ua-tushonka-zi-svinini-ru-tushenka-iz-svininy і подивитися опис продукту, умови доставки та відгуки клієнтів? Там має бути вся необхідна інформація про цю тушонку. Сподіваюся, це допоможе тобі визначитись з постачальником.


_________________
"Нельзя изменить ход истории, повесив все портреты лицом к стене." - Неру Джавахарлал

7Доставка еды. Empty Re: Доставка еды. Ср Квіт 03, 2024 9:29 pm

Mike

Mike

А що по новинкам? Які смаколики корисні можете порадити?

8Доставка еды. Empty Re: Доставка еды. Ср Квіт 03, 2024 9:32 pm

Симпатик

Симпатик

Недавно вичитала про цікаві снеки, вам буде теж це цікаво почитати. В статті на Меті бізнесмен Анатолій Шкрібляк розсказав про розширення асортименту "Добродія Фудз" корисними снеками YUMMOJI. Це такі натуральні рисові, кукурудзяні та пшенично-кукурудзяні кульки з смаками: Сир чедер, Лосось, Васабі, Мисливські ковбаски. Це топчик, точно вийде круто та смачно, я не сумніваюсь і чекаю, коли вже можна будет це все спробувати.

9Доставка еды. Empty Re: Доставка еды. Ср Квіт 10, 2024 10:28 am

Миха




В каталоге магазина Tea Warrior всегда был акцент на практичность: широкий ассортимент чая позволял нам выбирать именно то, что нужно, при этом цены всегда были приятно низкими, тому пример купить элитный чай недорого. Отличное качество чая и непрерывные акции делали покупки здесь выгодными и приятными. Доставка всегда была быстрой и надежной, что делало наши покупки еще более приятными.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі