Клуб Спільних покупок BEST SCHOPPING
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Иньекции красоты

5 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Иньекции красоты Empty Иньекции красоты Пн Квіт 08, 2024 6:39 pm

Mike

Mike

Девочки, а может и мальчики. Подскажите, где в Киеве лучше всего делать иньекции красоты? Хочет моя супруга омолодиться, попросила найти хороший салон. Она скоро приедет домой, хочу ей к этому времени предоставить инфу.

2Иньекции красоты Empty Re: Иньекции красоты Пн Квіт 08, 2024 6:45 pm

Симпатик

Симпатик

Может вы слышали о таких центрах лазерной косметологии «Stylus Studio», вот у них можно сделать уколы ботоксом или ботулотоксином, они хорошо разглаживают морщины. Моя подруга хотела убрать морщины под глазами и обращалась к ним - отличный результат! Работа выполнена аккуратно, красиво, никаких побочек или перекосов. Как будто она так и была в молодости, так и получилась.

3Иньекции красоты Empty Re: Иньекции красоты Пн Квіт 08, 2024 6:48 pm

Мисс Кипарис

Мисс Кипарис

Я вот тоже хочу сделать себе уколы молодости.

4Иньекции красоты Empty Re: Иньекции красоты Ср Квіт 17, 2024 1:31 pm

freewind

freewind

Навіщо ризикувати? Деякі ін'єкції краси можуть викликати тимчасові побічні ефекти, такі як запалення, почервоніння, опухання, зуд або біль на місці введення препарату. А якщо ін'єкції виконані неякісно або в неправильних умовах, може виникнути ризик різних ускладнень, таких як алергічна реакція, інфекції, подразнення шкіри або навіть ушкодження тканин.
Я, щоб краще виглядати, просто намагаюся вести здоровий спосіб життя. І ще думаю на масаж піти – у нашому салоні поставили вакуумно роликовий апарат primelaser.com.ua/uk/products-category/vakuum-roliki/.

5Иньекции красоты Empty Re: Иньекции красоты Чт Травень 02, 2024 11:38 pm

ceerrfaz



Для догляду за обличчям придбала чоловіку акумуляторну машинку для стрижки волосся ProGemei GM-6005 https://bt.rozetka.com.ua/ua/hairclippers/c81229/page=6/ ціна всього 384 грн
Гарний бюджетний варіант -раджу для купівлі.
Иньекции красоты 349811365

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі