Клуб Спільних покупок BEST SCHOPPING
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Атлас для сукні

+2
Симпатик
Мисс Кипарис
6 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Атлас для сукні Empty Атлас для сукні Ср Січ 03, 2024 2:27 pm

Мисс Кипарис

Мисс Кипарис

Хочу собі пошити гарну сукню. Бачила класну на одній дамі на корпоративі - таку ж саму хочу, але трошки іншого формату. Треба мені тепер атлас знайти підходящий. Чи хто знає, де купувати такі тканини?

2Атлас для сукні Empty Re: Атлас для сукні Ср Січ 03, 2024 6:23 pm

Симпатик

Симпатик

Мені теж подобаються атласні сукні. В мене колись була така. Дуже мені пасувала, але вже зносилася та виглядала не дуже. Я тоді замовила атлас на сайті https://tk.ua/ua/catalog/vse-tkani/atlassatin.html та зробила точно таку ж саму сукню собі. Ця вийшла ще краща, бо я узяла трошки інший відтінок в цей раз, більш темний. Плюс пошита сукня ідеально по фігурі підішла, я у захваті від свого нового одягу.

3Атлас для сукні Empty Re: Атлас для сукні Ср Січ 03, 2024 6:26 pm

Fiona

Fiona

Ох, я теж фанат атласу

4Атлас для сукні Empty Re: Атлас для сукні Сб Лют 24, 2024 7:20 pm

Edvard



А где можно приобрести качественное кружево? Интересуют варианты не просто так, а для особого случая. Хочется чего-то уникального, может, есть магазины с широким ассортиментом или специализированные бутики?

5Атлас для сукні Empty Re: Атлас для сукні Сб Лют 24, 2024 7:33 pm

Лермик



Понимаю ваш запрос и могу с уверенностью порекомендовать вам обратить внимание на интернет-магазин Wedding Style. Здесь вы сможете купить кружево франция https://wed-style.com.ua/product-category/elitnyj-tekstil/franczuzskoe-shantili-original-polotna/ , в том числе эксклюзивные варианты, что особенно ценится среди знатоков за его изысканность и качество. Этот магазин выделяется благодаря своему подходу к клиентам, предлагая не только продукцию высшего качества, но и консультации, помогающие подобрать именно то, что нужно для вашего случая. Отличительная особенность - возможность заказать образцы тканей, чтобы лично убедиться в их качестве и соответствии вашим ожиданиям. Плюс ко всему, сайт очень удобен в использовании, а ассортимент регулярно пополняется новыми поступлениями.

6Атлас для сукні Empty Re: Атлас для сукні Пн Бер 04, 2024 10:47 pm

Luter90

Luter90

а

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі