Клуб Спільних покупок BEST SCHOPPING
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Відкриття кафе

+2
Edvard
Лермик
6 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Відкриття кафе Empty Відкриття кафе Чт Лист 23, 2023 11:54 pm

Лермик



Я розглядаю можливість автоматизації мого ресторанного бізнесу під ключ і хотів би отримати вашу пораду щодо вибору програми. Мій заклад відомий своєю вишуканістю та найкращою кухнею у місті. Тому важливо, щоб обрана програма відповідала нашим потребам. Які функції має мати така програма? Я б хотів, щоб вона включала в себе облік товарів, управління персоналом, замовлення для доставки та резервування столиків, а також звітність для аналізу ефективності роботи.

2Відкриття кафе Empty Re: Відкриття кафе Ср Лист 29, 2023 1:48 pm

Edvard



Обов'язковою рекомендацією для вас буде обрати саме ресторанний консалтинг https://knaipa-service.pro/robymo/vidkryttia-zakladu-pid-kliuch . Для успішного ведення ресторанного бізнесу під ключ, важливо мати професійну консультацію та підтримку від експертів. На сайті Кnaipa-service.pro ви знайдете інформацію про послуги ресторанного консалтингу, які включають в себе вибір та налаштування програмного забезпечення, відповідно до потреб вашого закладу. Саме ресторанний консалтинг допоможе вам зрозуміти, як правильно впроваджувати програми для автоматизації та ефективно використовувати їх у вашому бізнесі.

3Відкриття кафе Empty Re: Відкриття кафе Ср Груд 06, 2023 11:08 pm

ceerrfaz



Для нашего небольшого кафе купили бойлер PERLA 80 VR 1,5K за 4400 грн
Хороший бюджетный вариант ,греет быстро , экономичный -рекомендую.
Відкриття кафе 319636368

4Відкриття кафе Empty Re: Відкриття кафе Чт Груд 28, 2023 10:15 am

dimonk



Не вистачає слів, щоб висловити свою вдячність FireMenu за те, як вони полегшили ведення мого ресторану. Вони дійсно зробили все, щоб забезпечити повний контроль над усіма процесами – від прийому замовлень на POS терміналах до ведення обліку персоналу та фінансів. Завдяки їхньому програмному забезпеченню для ресторанів https://firemenu.net/uk я заощаджую час і зусилля, а мої клієнти завжди задоволені. Рекомендую FireMenu кожному власнику ресторану, хто шукає надійний і комплексний інструмент для управління своїм бізнесом.




5Відкриття кафе Empty Re: Відкриття кафе Ср Січ 03, 2024 1:03 pm

Мисс Кипарис

Мисс Кипарис

Я тоже хочу кофейню открыть, но поменьше формат. Где найти поставщика продуктов для такого бизнеса?

6Відкриття кафе Empty Re: Відкриття кафе Ср Січ 03, 2024 1:11 pm

Симпатик

Симпатик

У меня есть контакты хорошего поставщика продуктов для кафе и ресторанов - это Мантинга, вот смотрите цены и ассортимент продукции на сайте https://mantinga.org/ru/catalog/117-sloennie-izdeliya/ Мы для своей кофейни берем у них слойки с начинкой и круасаны. У нас своя печка хорошая и мы эти полуфабрикаты доводим до готовности непосредственно перед подачей. Народ разбирает эти вкусняшки под кофе только так.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі