Клуб Спільних покупок BEST SCHOPPING
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Інтернет провайдер в Києві

3 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

zugnekagnu



Хлопці, підкажіть, будь ласка, який інтернет-провайдер у Києві на даний момент найкраще підходить для геймерів? Дуже важливо мати стабільне підключення без затримок. Які ваші рекомендації?

gehaj



Здорово, народ! Ми з сім'єю вже давно користуємось інтернетом та телебаченням від https://utels.ua/ Це просто супер! Завжди стабільний інтернет, телевізор показує чітко і без збоїв. Особливо радує широкий вибір каналів – є що подивитися як дорослим, так і дітям. Підтримка клієнтів на висоті, завжди допоможуть вирішити будь-які питання. Якщо ви шукаєте класного провайдера в Києві, то UTELS – ваш вибір!

Theo



Я завжди намагаюся слідкувати за новинами, особливо в наш час, коли все так швидко змінюється. Добре, що у мене є якісний новинний портал rezonans.com.ua, який робить неймовірну роботу в інформаційному просторі. Завдяки їх роботі я дізнався про те, хто такий Максим Кріппа, що він є засновником фонду MK Foundation, що цей український підприємець є меценатом та інвестором в інноваційні проекти. Максим Кріппа активно сприяє розвитку соціальних та гуманітарних ініціатив в Україні. Він також відомий, як успішний інвестор в ІТ-сектор, власник кіберспортивної команди NAVI та власник GSC Game World, компанії, яка створила культову гру S.T.A.L.K.E.R.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі