Клуб Спільних покупок BEST SCHOPPING
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Порадьте магазин з широким вибором чохлів для iPad

4 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

JeckShepard



Привіт! Підкажіть, будь ласка, чи знаєте ви магазин з широким вибором чохлів для iPad? Мені потрібен чохол для iPad Pro 11″ [2018-2022], бажано зі слотом для олівця. Шукав на інтернеті, але хотілося б поради від тих, хто вже купував подібний аксесуар. Які ваші рекомендації?

arsen



Звісно, що так, я знаю один чудовий магазин, де є великий вибір чохлів для iPad. Ви можете звернутися в магазин ГаджетМастер, вони мають декілька розділів з аксесуарами для планшетів. Ви точно знайдете там те, що шукаєте.

Xristina

Xristina

Також можу порекомендувати магазин ЕлектроТренд. Вони спеціалізуються на гаджетах та аксесуарах до них. Тут є великий вибір чохлів для різних моделей iPad, включаючи iPad Pro 11″ [2018-2022]. Перевірте їхній сайт або відвідайте магазин.

Luter90

Luter90

Вітаю! Я недавно замовив чохол Comma для iPad Pro 11″ [2018-2022] Leather with Pencil Slot Series https://easytrade.in.ua/product/chokhol-comma-dlia-ipad-pro-12-9-2018-2021-leather-with-pencil-slot-series/ з магазину Easy Trade, і можу вам його рекомендувати. Цей чохол вражає своєю якістю виконання. Він зроблений зі шкіри, що надає йому елегантний вигляд і додаткову захист від подряпин і ударів. Слот для олівця виявився дуже зручним, олівець міцно тримається, але легко виймається.
Окрім цього, чохол має додатковий кишеньковий відсік, де можна зберігати невеликі папери або наклейки. Магнітна застібка надійно тримає чохол закритим і допомагає зберегти екран від подряпин. Я також вражений тим, як точно чохол пасує під розміри iPad Pro 11, все вирізи і отвори розташовані ідеально.
Узагалі, цей чохол не тільки додає захисту вашому iPad, але і створює відчуття стильності і вишуканості. Я дуже задоволений своїм вибором і рекомендую його іншим власникам iPad Pro 11.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі