Клуб Спільних покупок BEST SCHOPPING
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Купити планшет

3 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Купити планшет  Empty Купити планшет Нд Черв 04, 2023 10:13 pm

Luter90

Luter90

Всім привіт! Я працюю на віддаленій роботі і спочатку робив її з ноутбука, а тут подумав, що зручніше працювати з планшета. Порадьте мені хороший планшет та інтернет-магазин , де його можна купити?

2Купити планшет  Empty Re: Купити планшет Нд Черв 04, 2023 10:15 pm

dimonk



Однією з переваг роботи з планшетом є його портативність. Вони легкі та тонкі, що дозволяє носити їх з собою скрізь. Це означає, що ми можемо працювати, вчитися або розважатися практично в будь-якому місці - вдома, у кав'ярні, в парку або в дорозі. Немає потреби носити великий та важкий ноутбук, адже планшети забезпечують всі необхідні функції у зручному форматі, тут я з вами згоден! Раджу завітати у магазин Експерт та купити тут планшет https://expertonline.com.ua/noutbuki-ta-plansheti/plansheti.html асортимент великий, без проблем зможете обрати.

3Купити планшет  Empty Re: Купити планшет Чт Травень 09, 2024 5:03 pm

freewind

freewind

Luter90 пише:Всім привіт! Я працюю на віддаленій роботі і спочатку робив її з ноутбука, а тут подумав, що зручніше працювати з планшета.
Планшеты конечно очень портативны и удобны для работы в любом месте, особенно если вам часто приходится передвигаться. Но они имеют меньшую производительность по сравнению с ноутбуками, поэтому вам может быть сложнее выполнять сложные задачи или работать с большими файлами. Также экран планшета может быть меньше, что затрудняет работу с большими документами или информацией. Плюс для эффективной работы с планшетом вам может потребоваться дополнительная клавиатура и мышь, чтобы удобнее вводить текст и управлять программами. Так что для работы я бы лучше рассмотрел ноутбуки 4080 https://shop.lenovo.ua/ru/category/notebooks/f_8210.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі