Клуб Спільних покупок BEST SCHOPPING
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

секс игрушки

+2
Vargi
gehaj
6 користувачів

Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1секс игрушки Empty секс игрушки Пн Лют 06, 2023 1:45 pm

gehaj



Где можно купить всё для секса, хочу со своей девушкой попробовать, что-то горячее.

2секс игрушки Empty Re: секс игрушки Пн Лют 06, 2023 2:26 pm

Vargi

Vargi

Муж каждое лето уезжает в командировку и мне приходиться самостоятельно справляться со своим сексуальным желанием. В этом мне помогает сексшоп «Амурчик» сексуальные игрушки купить можно там, я там постоянный клиент и много чего заказываю. Всё зависит от настроения, так что кто хочет разнообразить сексуальную жизнь всем сюда.

3секс игрушки Empty Re: секс игрушки Сб Квіт 08, 2023 9:50 am

Lovelas



Теж шукаю перевірений сексшоп, хочу деякі іграшки для дорослих замовити, що можете порадити?

4секс игрушки Empty Re: секс игрушки Вт Квіт 11, 2023 12:37 pm

Анастасия0



Гарний асортимент товарів для дорослих пропонує цей сексшоп https://planeta-lubvi.com.ua/uk В їх каталозі є іграшки із реалістичних матеріалів, збуджуючі засоби, спреї, мастила, а також еротична білизна та аксесуари. Доставка замовлень здійснюється компанією Нова пошта.

5секс игрушки Empty Re: секс игрушки Чт Лист 09, 2023 8:07 pm

Mike

Mike

Я тоже ищу себе игрушки для секса. Много сейчас их появилось в интернете

6секс игрушки Empty Re: секс игрушки Чт Лист 09, 2023 8:31 pm

nejolay

nejolay

Да, вы правы. Выбор игрушек для секса сейчас приличный, можно найти по своим интересам и бюджету что угодно. Я знаю еще один хороший магазин с такими товарами для взрослых Сексгуд sexgood.com.ua/seks-igrushki/analnye-igrushki/ где я заказывала анальные игрушки. Давно хотела попробовать, но все не решалась. А тут поговорила с мужем и мы решили, что настала пора и знаете, нам понравилось.

Спонсорований контент



Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі